Zakład Szklarski w Szczecinie, Ireneusz Zawadzki

Bogaty wybór paneli dekoracyjnych
Bogaty wybór paneli dekoracyjnych

szklenie i oprawa luster, obrazów, witryn sklepowych

szkło ornamentowe, bezpieczne, meblowe

ramy do obrazów

Zakład Szklarski
Ireneusz Zawadzki

Sprawdzeni dostawcy

Od roku 1999, kiedy to zakład szklarski został założony nawiązaliśmy współpracę m.in.z firmą Pilkington, która jest czołowym dostawcą szyb wszystkich rodzajów w Europie.

Terminowość

Dotrzymujemy terminów, bowiem zdajemy sobie sprawę jak ważne są dla Klienta. Dysponujemy solidnymi dostawcami i posiadamy własny warsztat, który uniezaleźnia nas od długiego łańcucha pośredników.

Indywidualizacja zamówień

Część naszych produktów jest przeznaczona dla wymagajacych Klientów, którzy cenią sobie dobry smak i szyk w swoim domu lub firmie.

Gwarancja jakości

Solidni dostawcy, własny warsztat, wysokokwalifikowani rzemieślnicy to czynniki, które pozwalają nam utrzymać na wysokim poziomie tak usługi jak i sprzedawane produkty.

Usługi u Klienta

Podstawową usługą wykonywaną u Klienta jest wstawianie szyb drzwiowych, okiennych lub wystawowych. Sprawnie i co najważniejsze w przyzwoitej cenie!

Doradztwo

Służymy pomocą i poradą jak oprawić obraz albo lustro. Dysponujemy niezbędnymi materiałami do wizualizacji projektów. Doradzamy także w zakresie poprawy bezpieczeństwa, bo jak wiadomo stłuc szybę łatwa rzecz.

Szeroka oferta ram i luster

Dysponujemy szerokim wyborem listew do oprawy luster i obrazów. Możliwa jest również naprawa, konserwacja lub wymiana elementów dekoracyjnych luster. Gwarantujemy, że każdy Klient będzie usatysfakcjonowany z dobrego wyboru!

Unikalnych wizyt: 65462
Ilość odsłon: 103227